O firmie

Firma AutoChampion powstała w 1996 roku.

Specjalizujemy się w montażu instalacji gazowych, mechanice samochodowej oraz sprzedaży części i akcesoriów samochodowych.

Należymy między innymi do Ogólnopolskiej Sieci Warsztatów Q-Service co wiąże się z najwyższą jakością świadczonych usług oraz wyposażeniem warsztatu. Nasze profesjonalnie przygotowane warsztaty, posiadają zaplecze wsparcia technicznego i promocyjnego, działające według jednolitych standardów obsługowych. Nasze usługi z zakresu napraw mechanicznych to między innymi:

 

  •    naprawy zawieszenia pojazdów,
  •    naprawy hamulców,
  •    naprawa rozruszników i alternatorów,
  •    wymiana rozrządów,
  •    wymiana amortyzatorów,
  •    wymiana układów wydechowych,
  •    wymiana płynów eksploatacyjnych, itd

 

Posiadamy także profesjonalnie przygotowane warsztaty pod kątem montażu oraz naprawy instalacji gazowych. Nasi klieni mają możliwośc skorzystania także z zakupów w systemie ratalnym.

 

Nasz sklep oferuje Państwu możliwość zakupu pełnej gamy części zamiennych i akcesoriów do wszystkich marek samochodów. W natychmiastowej sprzedaży posiadamy wszelkie typowe części zamienne potrzebne przy okresowej wymianie. Czas realizacji zamówienia na pozostałe części zamienne to zazwyczaj 24 godziny.

Marki

l05.jpg
l08.jpg
l17.jpg
l06.jpg
l15.jpg
l01.jpg
l16.jpg
l07.jpg
l13.jpg
l12.jpg
l11.jpg
l03.jpg
l18.jpg
l04.jpg
l09.jpg
l14.jpg
l02.jpg
l10.jpg
08-110 Siedlce, ul. Brzeska 123 tel. kom. 0 606 651 584  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma AutoChampion powstała w 1996 roku. Specjalizujemy się w montażu instalacji gazowych, mechanice samochodowej oraz sprzedaży części i akcesoriów samochodowych.

POLECAMY